Відправлення замовлень здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання оплати.

 

Спосіб доставки і оплати обраного Вами товару вибирається при оформленні замовлення на сайті.

 

Звертаємо увагу! Реквізити та сума до оплати дійсні протягом трьох днів з моменту відправлення повідомлення магазином. При неотриманні оплати/передоплати від клієнта - замовлення вважається скасованим.

 

Доставка кур'єром м.Київ – 120 грн до парадного, без підйому на поверх.
Замовлення із сумою понад 3500 грн - доставка до клієнта за рахунок магазину.

Вартість доставки кур'єром м.Київ  крісел-мішків, матраців, ліжок, дитячих модулів та басейнів – 500 грн до парадного, без підйому на поверх.

 

Укрпошта - вартість доставки з тарифікації вантажоперевізника. Замовлення із сумою понад 1500 грн - доставка до відділення клієнта за рахунок магазину. По передоплаті або післяплати (Завдаток/предоплата 100 грн для покриття витрат з доставки у разі незабору посилки, послуги післяплати оплачуються клієнтом при отриманні товару службі доставки).

Вартість доставки вантажоперевізником розраховується на сайті Укрпошти.

 

Нова Пошта - вартість доставки з тарифікації вантажоперевізника. Замовлення із сумою понад 2500 грн - доставка до відділення клієнта за рахунок магазину. По передоплаті або післяплати (Завдаток/предоплата 100 грн для покриття витрат з доставки у разі незабору посилки,  послуги післяплати оплачуються клієнтом при отриманні товару службі доставки).

Вартість доставки вантажоперевізником розраховується на сайті Нової пошти.

 

Увага! За всіма посилками, відправленими "Новою Поштою" та "Укрпоштою", на 7-й день виконується автоповернення. Прокатка товару в обидві сторони при поверненні або якщо клієнт відмовився від товару, сплачується замовником або обчислюється із задатку/передоплати за товар.

 

Самовивіз - після надходження смс о готовності видачі товару. Увага на 4 день при незаборі товару виконується відміна замовлення. 

 

Оптові та індивідуальні замовлення – доставка за рахунок клієнта.

 

Продаж крісел-мішків, матраців, ліжок, дитячих модулів та басейнів здійснюється за повної передоплати за товар, доставка за тарифами вантажоперевізника за рахунок покупця.

 

Інші способи оплати
Замовлення можна оплатити: на розрахунковий рахунок за квитанцією в будь-якому банку, або через Приват24, Монобанк; через термінал поповнення Приватбанку; кредитною карткою в інтернет через спеціальний сервіс Приватбанку (+3% від суми замовлення).

У зв'язку із зміною законодавства щодо прийому платежів з 1.01.2022 реквізити на оплату надсилаються у форматі IBAN.
Для оплати використовуйте меню "Оплата за реквізитами", наприклад:
- в Приват24: "Перекази - За реквізитами"

- у Монобанку "Інші платежі - Платіж за IBAN"

 

Система знижок

Накопичувальна система знижок, при покупці товарів на суму:

  • 3000 грн - 3%
  • 5000 грн - 5%

Знижка імениннику в День Народження 10% діє 3 дні до і 3 дні після події одноразово, безкоштовна доставка на дані замовлення на суму замовлення від 5000 грн (нова пошта, укрпошта, кур'єр по м.Києву).  Для того, щоб отримати знижку, необхідно направити копію паспорта або іншого документа з датою народження на пошту info@kovdra.com.ua із зазначенням номера Вашого замовлення, замовлення оформляється іменинником і доставляється тільки іменинникові.

 

Звертаємо вашу увагу, що система знижок та промокоди не сумуються на акційні товари і не додаються до знижки імениннику.


Доставка до клієнта за рахунок магазину* - послуги услуги післясплати за рахунок клієнта.